Shop the look: Stoere Develab schoenen
Hij wordt bijna 7. Nog maar acht nachtjes slapen. De dagen worden afgeteld. En mama krijgt alweer een brok in haar keel. Wat wordt hij groot. Hij maakte mij voor het eerst mama en nu wordt hij alweer 7 jaar!
Eigen stijl
Het wordt een stoere grote jongen die houdt van buitenspelen, vissen, boomklimmen, Nerfen en gaat graag op pad met zijn vrienden. Hij wil alleen maar kleding aan waar hij zich lekker in kan bewegen. Spijkerbroeken? Die liggen achterin de kast. Het liefst draagt hij (korte) joggingbroeken, sweatshirts en schoenen die meebewegen en niet in de weg zitten. Hij moet er natuurlijk van alles mee kunnen doen. Zelfs de sloot in als dat moet om dé vis te vangen. Hij heeft een eigen smaak die ik inmiddels wel ken.
Tweede paar schoenen
Zo snel als de tijd gaat zo snel groeit hij ook. Inmiddels heeft hij zijn tweede paar schoenen voor dit jaar alweer versleten. Een nieuw paar schoenen blijft niet lang nieuw. De eerste dagen hoor ik mijzelf vooral roepen ‘pas op, kijk uit’ maar met schoenen moet hij ook gewoon kunnen spelen.
Op avontuur
De schoenen van Develab zijn eigenwijs, kleurrijk en fris. De schoenen zijn gemaakt voor kinderen die weten wat ze willen en gek zijn op avontuur. Laat mijn grote kleine jongen dat nou ook zijn dus ze passen hem perfect.
En mama hoeft niet bang te zijn want de schoenen zijn mooi maar ook praktisch en gemaakt van de hoogste kwaliteit. Daardoor kan hij ermee buitenspelen, rennen en ravotten. Het avontuur gaat gewoon door met schoenen van Develab.
De schoenen hebben wij gekregen van Develab.